Meelelahutusuudised

Kaja Kallas: „Avalikult tuntud inimesel on keerukas kaaslast leida.“

Kairit Tsäro 13.09.2017, 13:53

“Tegelikult ei ole ma üldse kurtja ega nutja tüüp. Iga kord, kui mu suhted avalikult jutuks tulevad, tekib mul alasti ja haavatav tunne. Kui mul on raske, ei kurda ma isegi emale, sest tean, kuidas ta asju üle ja läbi elaks. Minu tegelik tugi on vend. Tema on minu mõistusehääl,” räägib Kaja Kallas Anne & Stiili septembrikuu numbris.

Hiljuti 40aastaseks saanud naine naudib vanusega kaasnenud enesekindlust, millest nooremana tõsist puudust tundis. Istumispoosi vahetades välguvad ta popilt paljad pahkluud tennise ülemise serva ja üleskeeratud säärtega teksade vahelt. Kaja on see kelmikas tüdruk, kes kleitidest-kontsadest vabal ajal kannab juukseid patsis ja kui tuju tuleb, ehitab lapsega liivast torne. Alati aga ei ole ta nii avatud ja rõõmsameelne olnud.

“Avalikult tuntud inimesel on keerukas kaaslast leida. Tavaolukorras on inimesed võrdses situatsioonis – saavad kokku, räägivad, mis ühele või teisele meeldib. Tuntud inimene on ebavõrdses olekus, sest see, kes teda tundma õpib, on alati paari sammu võrra ees, kuna taust ja lood on ju laialt teada.

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse