Meelelahutusuudised

Avatud on uus iluportaal Stiil.ee

Kroonika 08.11.2017, 20:04

Nüüdsest leiad Ajakirjade Kirjastuse kõikide väljaannete iluteemalised lood ühest kohast: veebiaadressilt Stiil.ee. Iluveeb kajastab kõike seda, mis lööb iluvallas laineid nii Eestis kui ka mujal maailmas: staariilu kodu- ja välismaalt, meigi- ja jumestustooted, naha hooldamine ja tervis, juuksehooldus ja soengumood.

 Stiil.ee peatoimetaja Merje Merdik toob iga päev iluhuvilisteni uudiseid, pilte, videoid ning arvustusi, et peegeldada ilutrende, jagada kasulikke nippe ja profinõuandeid. Iluveebist saab teada, kuidas mõnd iluviga peita ja oma paremaid külgi rõhutada ning enda eest rohkem, kiiremini või osavamalt hoolitseda.“Mehed ja naised, noored ja vanad – kõik on teretulnud avastama põnevat, kirevat, säravat, lihtsat ja samas nii keerukalt kaunist ilumaailma koos minu ja Reet Härmatiga!

Esmakordselt Eestis oleme kaasanud kampaaniasse ka drag-modelli, sest leiame, et ilu ei tunne tabusid. Igaühel on õigus olla ilus ja defineerida ilu omal moel – õigeid ja valesid vastuseid ses vallas ei ole,” kommenteerib peatoimetaja Merje Merdik portaali mitmekülgsust ja avatust erinevale ilule.  Stiil.ee – puhas ilu Eestist ja mujalt maailmast #minustiil

Vaata Stiil.ee kampaania videot: