Meelelahutusuudised

Elina Nechayeva 15 aastat vanem kallim: omavanune noormees sureks Elina kõrval kompleksidesse, armuvalusse ja armukadedushoogudesse

LP 12.03.2018, 10:56

Võluva lauljatari Elina Nechayeva (26) ülekaalukas võit Eesti Laulul tõi avalikkuse ette ka tema jõukast ärimehest armastatu David Pärnametsa (41) ning ainsas Eesti meediale antud intervjuus lahkab ta LP peatoimetaja Ingrid Veidenbergiga arvukalt teemasid, puistab südant, et on internetikommentaaridest haavunud ning kirjeldab äärmise enesekindlusega, millist mõju ta nii Elina töisele karjäärile kui eraelule avaldab. 

"Kui olen koos armastatud naisega, siis muidugi ei pea ta tundma millestki puudust," kinnitab David ja annab mõista, et lisaks suhtele on ta ka Elina mänedžer ja PR-inimene, kellel on ühtlasi ligipääs ka tütarlapse telefoni sisule. "Kui mind ei oleks kõrval, kuidas Elina siis vastu peaks?” küsib David ja jätkab vastust ootamata. „Kui keegi tuleb ütlema, et meil on 15 aastat vanusevahet, siis on seda palju või vähe? Paneme nüüd siia kõrvale temavanuse noormehe -- kaua nad püsiksid koos, enne kui see noormees sureks kompleksidesse, armuvalusse ja armukadedushoogudesse?” 

Loe täispikka intervjuud LP'st!

David Pärnamets ja Elina Nechayeva (Kristjan Lepp)